آموزش نرم افزارهای کاربردی ( سری سوم )توجه توجه توجه استفاده از منابع ومطالب سایت دوفرشته آسمانی دروبلاگ وسایت شخصی بدون ذکر منبع ( سایت دوفرشته آسمانی )شرعا حرام می باشدفیلم آموزش نرم افزار Recuva برای یک بازیابی اطلاعات

ریکاوری ( بازیابی اطلاعات ) کار نسبتا ساده ای است، به شرط آنکه با اصول اولیه ریکاوری ( بازیابی اطلاعات ) آشنا باشید و یک برنامه قوی برای این کار داشته باشید. 

در این فیلم شما با اصول بازیابی اطلاعات آشنا می شوید و یک برنامه قوی و در عین حال بسیار ساده به شما معرفی شده و همچنین نحوه کار با این برنامه به شما آموزش داده شده است.

موضوع: فیلم آموزش

مدت زمان: 11 دقیقه و 49 ثانیه

نحوه دریافت دانلود در قالب فایل MP4 

قیمت: رایگان

حجم فایل: 18 مگابایت

منبع : سایت نانوکامفیلم آموزش نرم افزار word 2010 مقدماتی

اینجا من می خواهم وُرد 2010 را در 17 قدم که تنها حدود 42 دقیقه طول می کشد را به شما آموزش بدهم. اینجا شما با حدود 30 ابزار و نکته کلیدی ورد 2010 که بیشترین کاربرد را دارند آشنا می شوید.

اینها تمام چیزی که ورد 2010 دارد نیست، اما پر کاربردترین و به درد بُخورترین آنها است. اینجا شما با یادگرفتن نکاتی که گفته می شود می توانید بیشتر از 90 درصد کارهای روزمره خودتان را به راحتی انجام دهید.

 

آسانی و سختی استفاده از این برنامه: متوسط 

سبکی و سنگینی برنامه: متوسط 

مخاطبان این برنامه: کسانی که نیاز به نوشتن در کامپیوتر دارند 

درجه به درد بخوری : 3 ستاره ( از 5 ستاره )

مدت زمان این فیلم: 47 دقیقه و 8 ثانیه

 

مطالب گفته شده در این فیلم  :

آموزش نصب برنامه - اضافه کردن آیکون برنامه به صفحه - توضیحات کلی درباره صفحه کاری برنامه ورد 2010 - شروع به نوشتن کردن- تغییر حالت انگلیسی و فارسی-  کار با ابزارهای بهتر دیدن شدن متن - تغییر اندازه فاصله خط ها - شماره گذاری خط ها - علامت گذاری خطرها - کشیدن جدول - قرار دادن عکس در صفحه - کشیدن شکل های هندسی - شماره گذاری صفحات - تغییر حالت عمودی و افقی - تغییر اندازه صفحات -  ستونه کردن متن - حاشیه گذاری صفحات- ذخیره سند - چاپ سند- رمز گذاری بر روی اسناد - استفاده از فهرست فایل های اخیر
منبع : سایت نانوکام


فیلم آموزش نرم افزار Orbit برای افزایش سرعت دانلود + دانلود برنامهاگر موقع دانلود از برنام های مدیریت دانلوداستفاده نمی کنید، پس از همه سرعت اینترنتتان استفاده نمی کنید!!!

برنامه هایی که به صورت پیش فرض بر روی ویندوز است و فایل ها را برای شما از اینترنت دانلود می کند، تنها از بخش کوچکی از سرعت اینترنت شما استفاده می کنند،اما برنامه های مدیریت دانلود سرعت اینترنت شما را مدیریت و حداکثر استفاده را از آن انجام می دهند و تا چندین برابر و گاهی حتی تا چند ده برابر سرعت دانلود شما را افزایش می دهند! که شاید یکی از بهترین این برنامه ها، Orbit     باشد!

 

موضوع فیلم: آموزش افزایش سرعت دانلود با استفاده از برنامه مدیریت دانلود Orbit

تعداد فیلم این مجموعه: 2 ( 1- آموزش استفاده 2- آموزش زمان بندی شروع و پایان دانلود )

مناسب برای: کسانی که از اینترنت دانلود می کنند!

سطح آموزش: مقدماتی تا تکمیلی

مدت فیلم ها: 12 دقیقهمنبع : سایت نانوکام
فیلم آموزش نرم افزار win2pdf برای تبدیل اسناد مختلف به Pdf


مشکل اکثر کسانی که در کامپیوترشان فایلی را با برنامه های مختلف طراحی می کنند به خصوص برنامه هایی که خاص هستند و هر کسی آنها را ندارد، مثل کرل، اکسل، ، اتوکد، تری دی مکس و ...  و به خصوص word و بعد باید آنها را برای چاپ کردن یا مطالعه به دیگران بدهند، این است که فایل باز نمی شود!!

این همه زحمت کشیده می شود، زحمت رساندن به دست طرف مقابل کشیده می شود، ایمیل ، پست، پیک موتوری و ... و بعد همه چیز به باد می رود و فایل شما باز نمی شود!!

راه حل این مشکل استفاده از برنامه هایی است که فایل های طراحی شده را به یک نوع فایل استاندارد که همه جا پیدا می شود تبدیل کنید.

موضوع: آموزش تبدیل اسناد به PDF

مطالب گفته شده: آموزش نصب برنامه و آموزش استفاده از آن و نکات مربوطه

سطح آموزشی: تکمیلی

زمان: 5 دقیقه و 58 ثانیه

حجم فیلم: 12 مگابایتمنبع : سایت نانوکام
فیلم آموزش سایت یاهو برای ساخت ایمیل شخصی و استفاده از آن


تنها در چند دقیقه می توانید یک ایمیل و آیدی شخصی در یاهو برای خود بسازید، تنها کافی است این فیلم را مشاهده کنید!


دانلودفیلم ساخت ایمیل

دانلودآموزش ایمیل


منبع : سایت نانوکام


فیلم آموزشی چگونه درایورهای کامپیوتر را تهیه و نصب کنیم؟
شما بعد از اینکه ویندوز خود را نصب می کنید، ممکن است تعدادی از قطعات کامپیوتر مثل صدا، گرافیک، مودم، پرینتر، وایرلس و ... یا به درستی کار نکند و یا اصلا کار نکند! برای اینکه اینها به درستی کار کنند، باید برنامه ای بر روی کامپیوتر خود نصب کنید که به آن درایور می گویند!

موضوع: آموزش اینکه چه طور و از کجا می شود درایورهای کامپیوتر را پیدا کرد و آنها را چه طور نصب کرد!

مناسب برای کسانی که خودشان ویندوز کامپیوترشان را نصب می کنند، و یا ویندوز را شخص دیگری نصب کرده، اما حالا برخی قطعات کامپیوتر کار نمی کند!

مدت فیلم: 10 دقیقه و 24 ثانیه
 منبع : سایت نانوکام


فیلم آموزشی حذف غیر قابل بازیابی اطلاعات


اطلاعات از هر جایی که حذف شوند، می توان با برنامه هایی آنها را بازیابی و قابل استفاده کرد! اگر شما هم به هر دلیلی می خواهید اطلاعات خود را طوری حذف کنید که دیگر هرگز قابل بازیابی و مشاهده نباشند، این فیلم ها را مشاهده کنید!

 

موضوع این سری از فیلم ها: حذف غیر قابل بازیابی اطلاعات به شکلی که دیگر هرکز قابل بازیابی نباشند


دانلودفیلم آموزش


دانلودنرم افزارSecure Eraserمنبع : سایت نانوکام